O Synag├│ga Caf├ę


– Vernis├í┼że
– Koncerty
– ┼ákolenia
– Firemn├ę ve─Źierky
– M├│dne prehliadky
– Divadeln├ę vyst├║penia

Kontaktujte n├ís Ôćĺ

Ortodoxn├í synag├│ga bola v Trnave postaven├í v 19. storo─Ź├ş. Jednoduch├í stavba bez ve┼ż├ş p├┤sob├ş pod─ża zvyklost├ş navonok skromn├Żm dojmom, jej vn├║tro v┼íak n├ív┼ítevn├şkovi pon├║ka impozantn├Ż z├í┼żitok. Z├í┼żitok, ktor├Ż ├║zko s├║vis├ş s priestorom.

Dnes odsv├Ąten├í synag├│ga z├şskala ocenenie Najkraj┼íia zrekon┼ítruovan├í sakr├ílna stavba na Slovensku. Po pre─Źkan├ş pohnut├Żch ─Źasov minul├ęho storo─Źia sa stala miestom, kde u┼ż nieko─żko rokov mo┼żno za┼żi┼ą kult├║ru v r├┤znych form├ích. V├Żstavy, koncerty, besedy alebo liter├írne ─Ź├şta─Źky. To je len ─Źas┼ą z mno┼żstva udalost├ş, ktor├ę na v├ís ─Źakaj├║. Mal├í synag├│ga je z├írove┼ł miestom, kde v├ís priv├şta ┼ít├Żlov├í kaviare┼ł, ktor├í re┼ípektuje odkaz minulosti. Pr├íve v spojen├şm s n├şm predstavuje multifunk─Źn├Ż priestor, ktor├Ż svojim n├ív┼ítevn├şkom pon├║kne okrem skvelej k├ívy aj ─Źosi viac.
Umenie. Kult├║ru. Kr├ísu. Pohodlne sa usa─Ćte, vyberte si z n├í┼ího pestr├ęho menu a vychutnajte si pr├şjemn├ę chv├şle s jedine─Źnou atmosf├ęrou Synag├│ga caf├ę.


S cie─żom spr├şstupni┼ą t├║to pamiatku ┼íir┼íej verejnosti a obohati┼ą kult├║rny ┼żivot v meste Trnava vznik├í v jej priestoroch kaviare┼ł, v r├ímci ktorej bud├║ prebieha┼ą akcie r├┤zneho charakteru.